Personale

Ledelse, Administration & Stab

Jesper

Administrationschef

Folkeskolelærer & Master i Etik og værdier i organisationer

Kirsten

Forstander

Sygeplejerske & Diplom i ledelse og administration

Ann Christina

Bestyrelsesmedlem

Advokat

Jesper

Bestyrelsesformand

Sygeplejerske, SD, MPH, Ph.d. - Forskningsleder

Henriette

Bestyrelsesmedlem

Sygeplejerske & Sundhedsvidenskabelige basisuddannelse

Lene

Administration

Revisor/Cand.merc.aud.

Dilan

Administration

Jurist/Cand.jur.

Christina

Administration

Kontoruddannelse med speciale i administration

Tina

Familieterapeut

Pædagog, Børne- og familiekonsulent & Merkonomuddannelse

Michael

Psykiater

Speciallæge i psykiatri, overlæge i ungdompsykiatri & Specialist i psykoterapi godkendt af Børne- og ungdompsykiatrisk Selskab

Hjembækskolen

Gorm

Afdelingsleder

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk, Idræt, Religion & Samfundsfag

Jane

Afdelingsleder

Akademiuddannelse i Ledelse

Michael

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Natur/teknik, Hjemkundskab & Samfundsfag

Marie-Louise

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk & Historie

Mia

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Matematik, Geografi, Billedkunst & Natur/teknik

Helle

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk, Tysk, Samfundsfag & Hjemkundskab

Daniel

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Matematik, Fysik/Kemi, Historie & Idræt

Nicolai

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Samfundsfag & Hjemkundskab

Maria

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk, Engelsk, Historie & Billedekunst

Kim

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Idræt & Historie

Flemming

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Matematik, Dansk & Fysik/Kemi

Kim

Miljøterapeut

Pædagog & Lærerstuderende

Elise

Servicemedarbejder

Teknisk Personale

Hans

Koordinater/håndværker

Ingeniør

Niels

Koordinater/håndværker

Tømrer

Kent

IT-medarbejder

Torben

Håndværker

Tømrer

Bo

Håndværker

Tømrer

Michael

Håndværker

Tømrer

Jens

Håndværker

Tømrer

Thomas

Håndværker

Murer

Lars

Håndværker

Murer

Jens

Arbejdsmand

Rie

Servicemedarbejder

Tornbrinken

Henriette

Afdelingsleder

Sygeplejerske & Sundhedsvidenskabelige basisuddannelse

Rasmus

Miljøterapeut

Fysioterapeut

Tina

Miljøterapeut

Pædagog

Rikke

Miljøterapeut

Pædagog

Eva

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Jan

Miljøterapeut

Tømrer

Bettinna

Miljøterapeut

Folkeskolelærer & Cand.pæd.pæd.psyk.

Laura

Miljøterapeut

Pædagog

Drosselvej

Tine

Afdelingsleder

Ergoterapeut

Kristella

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Ertugrul

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Nynneliza

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Pernille

Miljøterapeut

Engelsk og IT-baseret kommunikation & markedsføring

Jan

Miljøterapeut

Lærer

Birkehuset

Tine

Afdelingsleder

Ergoterapeut

Gert

Miljøterapeut

Socialpædagog

Freja

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Regitze

Miljøterapeut

Afspændingspædagog

Tina

Miljøterapeut

Pædagog, Dynamisk terapeut & Master i familiepleje

Henrik

Miljøterapeut

Pædagog

Gitte

Miljøterapeut

Bevægelsespædagog & Organisk Psykoterapeut

Stokkebjerghusene

Tine L.

Afdelingsleder

Socialrådgiver

Ib

Miljøterapeut

Pædagog & Psykoterapeut

Suzi

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Jesper

Miljøterapeut

Elektriker

Nana

Miljøterapeut

Pædagog & Cand.pæd.pæd.psyk.

Vibeke

Miljøterapeut

Pædagogisk diplom uddannelse & Klubpædagog

Thomas

Miljøterapeut

Bachelor i kommunikation

Peter

Miljøterapeut

Meritlærer med linjefag i: Idræt & Specialpædagogik

Fie

Miljøterapeut

Cand.soc. & Fysioterapaut

Holmegården

Jannie

Afdelingsleder

Pædagog

Maria

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Dorthe

Miljøterapeut

Pædagog

Maria

Miljøterapeut

Afspændingspædagog

Gert

Miljøterapeut

Organisk psykoterapeut

Birgit

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Camilla

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Vesterhuset

Jannie

Afdelingsleder

Pædagog