Personale

Ledelse, Administration & Stab

Jesper

Administrationschef

Folkeskolelærer & Master i Etik og værdier i organisationer

Kirsten

Forstander

Sygeplejerske & Diplom i ledelse og administration

Ann Christina

Bestyrelsesmedlem

Advokat

Jesper

Bestyrelsesformand

Sygeplejerske, SD, MPH, Ph.d. - Forskningsleder

Henriette

Bestyrelsesmedlem

Sygeplejerske & Sundhedsvidenskabelige basisuddannelse

Lene

Administration

Revisor/Cand.merc.aud.

Dilan

Administration

Jurist/Cand.jur.

Christina

Administration

Kontoruddannelse med speciale i administration

Tina

Familieterapeut

Pædagog, Børne- og familiekonsulent & Merkonomuddannelse

Michael

Psykiater

Speciallæge i psykiatri, overlæge i ungdompsykiatri & Specialist i psykoterapi godkendt af Børne- og ungdompsykiatrisk Selskab

Hjembækskolen

Gorm

Afdelingsleder

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk, Idræt, Religion & Samfundsfag

Jane

Afdelingsleder

Akademiuddannelse i Ledelse

Dorthe

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Specialpædagogik & Hjemkundskab, Sygeplejerske & Ernæringsterapeut

Michael

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Natur/teknik, Hjemkundskab & Samfundsfag

Marie-Louise

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk & Historie

Mia

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Matematik, Geografi, Billedkunst & Natur/teknik

Helle

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk, Tysk, Samfundsfag & Hjemkundskab

Daniel

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Matematik, Fysik/Kemi historie & idræt

Finn

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Dansk & Samfundsfag

Nicolai

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Samfundsfag & Hjemkundskab

Vivi

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Matematik, Biologi, Historie & Sløjd

Flemming

Lærer

Folkeskolelærer med linjefag i: Matematik, Dansk & Fysik/Kemi

Kim

Miljøterapeut

Pædagog & Lærerstuderende

Elise

Servicemedarbejder

Teknisk Personale

Hans

Koordinater/håndværker

Ingeniør

Niels

Koordinater/håndværker

Tømrer

Kent

IT-medarbejder

Torben

Håndværker

Tømrer

Bo

Håndværker

Tømrer

Michael

Håndværker

Tømrer

Jens

Håndværker

Tømrer

Jess

Håndværker

Tømrer

Jens

Håndværker

Tømrer

Thomas

Håndværker

Murer

Lars

Håndværker

Murer

Rie

Servicemedarbejder

Tornbrinken

Henriette

Afdelingsleder

Sygeplejerske & Sundhedsvidenskabelige basisuddannelse

Rasmus

Miljøterapeut

Fysioterapeut

Tina

Miljøterapeut

Pædagog

Rikke

Miljøterapeut

Pædagog

Eva

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Jan

Miljøterapeut

Tømrer

Bettinna

Miljøterapeut

Folkeskolelærer & Cand.pæd.pæd.psyk.

Laura

Miljøterapeut

Pædagog

Drosselvej

Tine

Afdelingsleder

Ergoterapeut

Kristella

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Ertugrul

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Simon

Miljøterapeut

Pædagog

Nynneliza

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Birkehuset

Tine

Afdelingsleder

Ergoterapeut

Gert

Miljøterapeut

Socialpædagog

Freja

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Regitze

Miljøterapeut

Afspændingspædagog

Tina

Miljøterapeut

Pædagog, Dynamisk terapeut & Master i familiepleje

Michael

Miljøterapeut

Pædagog

Henrik

Miljøterapeut

Pædagog

Gitte

Miljøterapeut

Bevægelsespædagog & Organisk Psykoterapeut

Heidi

Miljøterapeut

Sygeplejerske & Merkonom

Stokkebjerghusene

Jannie

Afdelingsleder

Pædagog

Ib

Miljøterapeut

Pædagog & Psykoterapeut

Rekke

Miljøterapeut

Pædagogisk grunduddannelse

Suzi

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Jesper

Miljøterapeut

Elektriker

Nana

Miljøterapeut

Pædagog & Cand.pæd.pæd.psyk.

Maria

Miljøterapeut

Afspændingspædagog

Vibeke

Miljøterapeut

Pædagogisk diplom uddannelse & Klubpædagog

Thomas

Miljøterapeut

Bachelor i kommunikation

Holmegården

Ann

Afdelingsleder

Sygeplejerske & Cand.pæd.pæd.psyk.

Maria

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Dorthe

Miljøterapeut

Pædagog

Maria

Miljøterapeut

Afspændingspædagog

Gert

Miljøterapeut

Organisk psykoterapeut

Birgit

Miljøterapeut

Sygeplejerske

Camilla

Miljøterapeut

Ergoterapeut

Vesterhuset

Jannie

Afdelingsleder

Pædagog